Açılı Kafa, açılı, yatay veya dikey pozisyonlarda işlenmesi gereken parçaların tek seferde işleme merkezi, üniversal freze ve freze tezgâhlarına montaj edilerek parçanın işlemesini sağlayan makine ekipmanlarıdır. Açılı Kafalar aynı zamanda tezgâha ekstra bir eksen katmış olur. Faydalarına gelirsek eğer;
Parçanın işlenmesi süresinden tasarruf sağlar, rijit ve hassas bir yüzey elde edilir, verimliği artırır. Açılı Kafalar konusunda Dünya Markası Gerardi, standart ürün gruplarının yanında özel çözümlerde sunmaktadır.
Yapı olarak kompakt gövdeye sahiptir. Dişlilerde ve rulmanlarda 1.sınıf kalite dünya markaları kullanılmaktadır.
Açılı Kafaların Türkiye de satışını yapan ilk firmalardan birisi olan Yuta Makina aynı zamanda tamir ve teknik destek hizmetlerini de vermektedir.
Açılı Kafaları ve hız kafalarını Yuta Makina bugün İstanbul, Bursa, Ankara, Gaziantep, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin birçok ilinde satışını yapmaktadır. Makina ve metal sektöründe açılı kafa ve hız kafası denince akla ilk gelen firma olma niteliği gösteren Yuta Makina, güçlü mühendis kadrosu ile her tip açılı kafa ve hız kafası ihtiyaçlarınızı karşılayacak çözümler üretmektedir. %90 stok ürün ile hizmet veren Yuta Makina siz değerli müşterini hizmet vermekten onur duyar.

AÇILI KAFALARDA GERARDİ TERCİH ETMENİZ İÇİN BİRDEN ÇK SEBEP BULUNMAKTADIR. AÇILI KAFA KONUSUNDA 50 YILI AŞKIN DENEYİMİ VE 100 ÜZERİNDE ÜRÜNLERİ İLE 60 DAN FAZLA ÜLKEYE İHRAÇ EDİLMEKTEDİR. BU BAŞARININ ARKASINDA GERARDİ AÇILI KAFALAR KALİTESİ YER ALMAKTADIR. ÜRÜNLERİMİZ 1 YIL GARANTİLİDİR. TÜRKİYE İÇERİSİNDE TEK AÇILI KAFA TEKNİK SERVİSİ BULUNDURAN FİRMADIR.

AÇILI KAFA KONUSUNDA UZMAN GERARDİ FİRMASININ DİĞER MARKALARDAN FARKLARI

shank_and_shaft

Gerardi Gerardi Açılı Kafalar da Hassas Milller Kullanılır.

% 25 burulma direncini artırmak için özel alaşımlı çelikten üretilmiş ve sertleştirilmiş olan yekpare miller hassas olarak tüm yüzeyler taşlanmış ve G 6,3 balansı alınmıştır.

acili-kafa-govde-174x138

Gerardi Açılı Kafalar da Hassas Döküm Gövde Kullanılır.

GS 600 Küresel dökme demirden üretilmiş gövdeler, çelik ve alüminyum gövdeye göre çok daha iyi titreşim sönümleme özelliğine sahiptir. Yine döküm gövde sayesinde termal genleşmelere karşı daha stabildir. Gövdeler tamamen krom kaplı ve taşlanmış hassas rulman yataklarına sahiptir.

acili-kafa-mil-175x119

Gerardi Hassas Taşlanmış Mil Kullanılır.

Alaşımlı çelikten üretilmiş hassas balansı alınmış, maksimum 5 mikron salgı hassasiyetine sahip Gerardi miller özel rulmanlar ile hassas olarak yataklanmıştır.

acili-kafa-yuzey

Gerardi Açılı Kafalarda Hassas Referans Yüzeyi Yer Almaktadır.

Yüzde yüz doğruluğu sağlamak için hassas taşlanmış referans yüzeyi tasarlanmıştır.

Gerardi Açılı Kafalarda Hassas Rulmanlar Tercih Edilmektedir.

Dünyanın en iyi markalarından seçilmiş ABEC 9 doğruluk oranı ile Eğik süper hassas rulmanlar. Mükemmel bir konsantriklik ve salgı hassasiyeti. Gelen yüklere karşı yüksek mukavemet.

acili-kafa-disli-174x139

Gerardi Taşlanmış Dişliler

Özel alaşımlı sertleştirilmiş çelikten üretilmiş dişliler. Tamamen hassas taşlanmış dişliler 0,01 Ra yüzey pürüzlülüğü sayesinde minimum sürtünme sayesinde sessiz ve ısınmada çalışma imkanı sunmaktadır. Bu sayede titreşimler de sönümlenmiş olur.

acili-kafa-mekanik-174x139

Gerardi Mekanik Conta

Daha yüksek devirlere ulaşmak ve 100 bar basınca kadar sızdırmazlık sağlamak için üretilmiş özel contalar

acili-kafa-conta-174x139

Gerardi Açılı kafalarda Özel Sızdırmazlık Contası kullanılmıştır.

Tamamen Gerardi tarafından geliştirilmiş özel kompozisyondan yapılmış düşük sürtünmeye sahip sızdırmazlık contaları yer almaktadır.

Verified by MonsterInsights