Hız Kafaları

gerardi_marka

Hız Kafası Ve Spindle Konusunda Dünyanın lider üreticileri Yuta Makina çatısı altında sizlere sunulmaktadır.

Fisher(İsveç) :Elektrikli Hız Kafası ve Spindle Üreticisi. Gövde Ve Chiller soğutucu ile birlikte  gelmektedir. 24.000 Devirden 120.000 Devir spindle veya hız kafaları mevcuttur.

Peron Spped (İtalya): Elektrikli Hız Kafası Ve Spindle Üreticisi Gövde Ve Chiller soğutucu ile birlikte  gelmektedir. 24.000 Devirden 120.000 Devir spindle veya hız kafaları mevcuttur.

Sfida (Japonya): Elektrikli Hız Kafası Üreticisi. Tutucu, Şartlandırıcı Ve Kontrol Ünitesi ile birlikte gelmektedir. Ayrı ayrıda satın da alınabilir. BT/SK/HSK/Slindik Tipi Tezgahlar İçin 60.000 Devir Hız Kafaları Mevcuttur. Her tip tezgah için uygundur.  

Gerardi (İtalya): Mekanik Hız Kafası Üreticisi. Devir artırıcı mantığı ile çalışmaktadır. 12.000 Devirden 35.000 Devir hız kafaları mevcuttur

Hız Kafası yüksek kalite standartlarında Avrupa’da üretilmekte ve Türkiye stoklarımızdan teslim edilmektedir. Hız Kafaları Standart (S), Elektrikli (SE), Seramik Rulmanlı (SC) olarak üç grupta toplanmaktadır. Hız Kafaları BT40, SK40, CAT40, BT50, SK50, CAT50, HSK63, HSK100  konik şaftları ile CNC ve Universal tezgahlarınıza uyumlu kafalardır.

Hız kafaları 60.000 RPM (Sfida) kadar olan modelleri ile her türlü işleme merkezinde kullanılabilmektedir. Başlıca avantajı, tezgahınız ile ulaşamadığınız hızlara ulaşmanızı imkan vererek istenilen yüzey kalitesini elde etmenizi sağlamaktır. Özellikle kalıpçılık sektöründe finiş operasyonları için yaygın olarak kullanılan hız kafaları, iş parçasının üzerine yazı yazmak gibi çeşitli amaçlarla da kullanılabilmektedir.

Her hız kafasının sabit bir çevrim oranı vardır ve tezgahın fener milinin dönüs hızını o oranda artırır, böylece tezgahta minimum oranda yüklenme oluşur.

Hız Kafası Özellikleri

  • Delik delme, hafif frezeleme ve çelik, alüminyum, plastik ve ağaç üzerinde finiş operasyonları için
  • Değiştirilebilir modüler konik
  • Üniversal ve CNC tezgahlarda kullanılabilir
  • Isıl işlem görmüş çelik alaşımlı gövde
  • İndeks kolundan su vermeli
 

Hız Kafası Bazı Uygulama Videolarımız | Diğer Videolar İçin Youtube Kanalımızı Tıklayabilirsiniz

Verified by MonsterInsights